MALINA REALITY BESKYDY > Chalupy Beskydy > Chata pod Pustevnami - Prostřední Bečva - Beskydy   
   24.06.2018
  498 Kč

Chata pod Pustevnami - Prostřední Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 93378M
dot Název zakázky Chata pod Pustevnami
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 8+2 lůžka
dot Obec Prostřední Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 498 Kč
dot Poznámka k ceně Upřesněni dle www.chata-pustevny.cz
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost2 chaty
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkovánív ceně ubytování
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Chaty pod Pustevnami jsou luxusní ve velmi atraktivní lokalitě u lesa v obci Prostřední Bečva.

Jsou vhodné pro náročné klienty kteří si potrpí na vkusně zařízený interiér a vybavení chaty. Kapacita Chaty pod Pustevnami s kapacitou 8 osob a 2 přistýlky. Chata Černá Hvězda má kapacitu 7 osob. Obě chaty jsou situovány ve vzájemném dosahu vzdálenosti.

Chaty jsou vyhledávanou volbou pro lidi, kteří si chtějí příjemně odpočinout, ale také pro sportovně založené lidi, kteří mají rádi turistiku, lyžování, cykloturistiku a sportovní vyžití.

Vybavení pokoje/ů:

Kuchyně
Vybavená kuchyňská linka (el. multifunkční trouba se sklokeramikou deskou, 2x lednička, mikrovlnná trouba, kávovar + presso, rychlovarná konvice) splňuje veškeré požadavky dnešní doby.


Obývací pokoj
Obývací pokoj je vybavený prostornou sedací soupravou včetně plazmové satelitní televize a DVD přehrávače a krbu.

Rovněž je zde sociální zařízení včetně sprchového koutu.

Vybavení ubytování
V 1 patře jsou 3 samostatné ložnice po 1×2 a 2×3 lůžkach.
Na patře se rovněž nachází sociální zařízení s vanou.
Podkrovní pokoj je vybaveny 3 lůžky.

Přístup do pokoje s přistýlkami je vybaven skládacím schodištěm.
Chata pod Pustevnami je vybavena 2 nezávislými WiFi připojeními.

Dále je kulturní místnost zařízená LCD televizí s domácím kinem a konzole Xbox.
Z čelní strany chaty se nachází venkovní posezení pod zastřešenou terasou s příjemným osvětlením pro dlouhé večery. V létě je k dipozici venkovním bazén.
Ze zadní strany budovy je přistavěná zimní zahrada s otevřeným krbem a vířivou vanou umístěná ve venkovní terase s letní kuchyni na relaxační večer.


Sportovní­ možnosti:

Pustevny

Středisko (620-1095 m n.m.) nabízí 12,5 km upravovaných sjezdových tratí, v délce 1,3km uměle zasněžovaných. Nachází se zde 9 lyžařských vleků a lanovka s celkovou přepravní kapacitou 5000 osob/hodina. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře. Můžete využít služeb půjčovny lyží, dětských skútrů, ski servisu, lyžařské školy, restaruace a množství ubytování.

Rališka

Lyžařský areál RALIŠKA, který je proslaven tím, že je zde 1. sedačková lanovka ve Zlínském kraji, otevřel svůj areál. Po výdatných mrazech, stálém sněžení a umělém zasněžování si mohou vyznavači lyží, snowboardů i snowscoutů užít skvěle upravených sjezdovek. Lyžařský areál RALIŠKA nabízí dva svahy. Sedačková lanovka, která Vás vyveze až nad sjezdovky Vám umožní nádherný pohled na okolí Beskyd. Ihned jak vysednete z lanovky, můžete se pustit přímo z kopce a po několika metrech si vybrat, zda-li se spustíte přímo z prudšího kopce či odbočíte vpravo a využijete méně prudší kopec, který je spíše využíván snowboardisty.

Ski areal Bílá

Lyžařský areál v Bílé v Beskydách se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice. Rozkládá se v bezprostřední blízkosti státní silnice 1. třídy č.56 z Frýdku-Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Přímo na tuto silnici navazují parkoviště areálu s kapacitou cca 650 vozidel.
Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od závodní sjezdovky s homologací FIS přes sjezdovky střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding, umístěný na sjezdovce č. 5 v jižní části areálu.
Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Některé sjezdovky jsou vybaveny i umělým osvětlením, umožňujícím kvalitní večerní lyžování.

Akvapark Frenštát pod Radhoštěm

Chloubou areálu je velký plavecký a víceúčelový bazén s mnoha vodními atrakcemi. Největší oblibě se těší 5,8 metrů vysoký a 60 metrů dlouhý tobogán. V jeho těsném sousedství naleznete i 13,1 metru vysokou skluzavku. Plocha 1049 čtverečních metrů však nabízí mnohem více. 8 masážních trysek a podvodní masážní lavice umožní příjemnou relaxaci. Sportovcům poslouží plavecká část bazénu s hloubkou 1,9 metru. Větší děti a mládež se vyřádí na šplhací síti s ostrůvkem, povozí se v proudovém kanále nebo se jen tak proběhnou v proudech vody, které chrlí velký vodní hřib, dekorativní vodopád či chrlič vody. Téměř uzavřený kruhový prostor vprostřed bazénu využívají jako zvláštní vodní houpačku.
Menším ratolestem poslouží dětský bazének – brouzdaliště o ploše 64 metrů čtverečních s hloubkou 0,15 m – 0,30 m s malým vodním hříbkem.
Celkový objem vody v obou bazénech dosahuje úctyhodného čísla 1437 metrů krychlových.

Přehrada Horní Bečva

Slouží jako rekreační středisko, možnost koupání, vodních sportů. V blízkosti se nachází křižovatka turistických cest. Její původní název zněl „Přehrada U Macečků“ a byla postavena jako jedna z řady drobných nádrží v souladu se záměrem na ochranu povodí Bečvy před povodněmi. V provozu je přehrada od roku 1947. V první polovině roku 2003 byla provedena oprava zábradlí a oprava komunikace hráze. V letech 2005-2006 proběhla rekonstrukce spodních výpustí a znovu napuštěna byla v roce 2006.

Cyklostezka Rožnovská Bečva

Cyklostezka údolím Rožnovské Bečvy je součástí tzv. cyklodálnice C1 “CYKLOSTEZKA BEČVA”, která vede z Horní Bečvy přes města a obce – Prostřední Bečva, Dolní Bečva, Rožnov pod Radhoštěm, Zubří, Střítež nad Bečvou, Zašová, Veselá, Hrachovec, Valašské Meziříčí kde se spojuje s cyklostezkou údolím Vsetínské Bečvy a bude dále pokračovat směrem na Hustopeče nad Bečvou, Hranice, Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou, Přerov, Troubky, Tovačov.

Tipy na výlet:

Pustevny (1018 m n. m.)

je sedlo v Moravskoslezských Beskydech nedaleko Radhoště, které patří k obci Prostřední Bečva. Bylo pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili do roku 1874. Pro Pustevny jsou typické dřevěné stavby postavené v lidovém slohu koncem 19. století na návrh Dušana Jurkoviče. Nachází se zde lyžařské středisko a vede sem sedačková lanovka.

Skanzen v Rožnově pod Radhostem

Valašské muzeum v přírodě je moravský skanzen nacházející se v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o druhé nejstarší muzeum v přírodě ve střední Evropě[1] (po Polabském národopisném muzeu v Přerově nad Labem). V roce 1925 jej založili bratři Alois a Bohumír Jaroňkové. Po celý rok v muzeu probíhají akce inspirované folklorem, lidovými zvyky a tradičními řemesly.[2] Areál je využíván i pro další kulturní akce.Valašské muzeum v přírodě

Hrad Hukvaldy

Hrad Hukvaldy leží na protáhlém kopci, 150 metrů nad stejnojmennou obcí Hukvaldy, známou především jako rodiště světově proslulého hudebního skladatele Leoše Janáčka.
Kromě prohlídky hradu a obory, která je přístupna na rozdíl od hradu celoročně, je možné navštívit Památník skladatele v Podoboří. Hrad Hukvaldy byl pravděpodobně vybudován v první polovině 13. století. Během své existence, díky své poloze a mohutnému opevnění, nebyl zřejmě nikdy dobytý. Po požáru v roce 1762 již hrad Hukvaldy nebyl obnoven. Nejlépe zachovalým objektem na hradě Hukvaldy je kaple sv. Ondřeje, která byla v 19. století obnovena a udržována.

Muzeum Tatra Kopřivnice

Nejucelenější sbírka věnovaná kopřivnické vozovce, později proslavené jako fenomenální automobilka TATRA.
Na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby doplňují podvozky, motory, modely, designérské návrhy, trofeje ze sportovních klání, dobové fotografie a různé rarity. Spoustu zajímavých a vyčerpávajících informací poskytují vícejazyčné videoboxy s filmovými sekvencemi automobilových skvostů.

Lysá hora

Lysá hora se nachází na katastrech obcí Ostravice, Krásná, Staré Hamry, Malenovice.
Masiv Lysé hory je od dalších částí Moravskoslezských Beskyd oddělen hlubokými údolími Ostravice, Řečice a Mohelnice a je tvořen dominantním vrcholem Giguly (starý název obnovený Petrem Bezručem). Členitostí a rozložitostí tvoří samostatnou horskou skupinu se čtyřmi hlavními rozsochami a několika dalšími bočními hřebeny a hřebínky.

Upřesnění ceny:

Orientační kalkulace

Příprava objektu500 Kč
Fixní cena (celá chata, min. osob: 6)2990 Kč / noc2990 Kč
Počet nocí0
doplatek nad osob: 6
Počet dospělých a dětí nad 6 let1 275 Kč /os/noc0 Kč
Počet dětí do 6 let0 100 Kč /os/noc0 Kč
Počet dětí do 3 let (bez nároku na lůžko)0 0 Kč /os/noc0 Kč
Zvířata (pes, kočka)0 150 Kč /zvíře/noc0 Kč
CELKEM0 Kč


                REKLAMA